Text...

Misja

Dostarczanie Klientom indywidualnym
i Firmom instalacji wytwarzających energię elektryczną. Systemów opartych wyłącznie na odnawialnych źródłach energii, będących w zgodzie z naturą, by tworzyć czyste
i ekologiczne środowisko do życia.

 

 

Janusz

Jako certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych jestem odpowiedzialny za projekty instalacji i pomoc klientom w doborze najlepszego rozwiązania.

 

Dzięki ukończonym studiom na Politechnice Poznańskiej rozwinąłem swoje zainteresowania światem nauki i techniki. Fotowoltaiką zainteresowałem się poczas prac w Belgii, Holandii, Szwajcarii oraz na terenie Zjednoczonego Królestwa. Szybko stało się to moją pasją, gdyż ten kierunek idealnie wpasował się w moje inżynnierskie kompetencje jak i w styl mojego codziennego życia.

 

Dla mnie jako właściciela firmy nie jest to tylko biznes, ale pasja i zarazem misja. Od dawna interesowałem się ekologicznymi technologiami. Fotowoltaikę uważam jako przyszłość energetyki. Energetyka to moje drugie JA. Po ukończeniu Technikum Mechaniczno-Elektrycznego pracowałem jako:

  • pracownik Pogotowia Energetycznego w zakładzie energetycznym, późnej w Nadzorze Energetycznym. 
  • inżynier jakości (Belgia),
  • programista przemysłowych komputerów w wodnej elektrowni (Spiez - Szwajcaria), 
  • autoryzowany pracownik u dystrybutorów energii na terenie UK takich jak: SSE (Scottish and Southern Energy), UKPN (UK Power Networks), WPD (Western Power Distribution).

 

Prywatnie z ogromną troską podchodzę do tematu zmian klimatycznych jakie zachodzą w naszym środowisku. Jestem zdania, że każdy z nas jest współodpowiedzialny za losy naszej planety.