Cena energii wciąż rośnie... Ty decydujesz!


Finansowanie

01.

 

ULGI W PODATKU ROLNYM

 

Polskie prawo daje rolnikom możliwość skorzystania z ulgi w podatku rolnym. W ustawie o podatku rolnym można przeczytać, że podatnikom, którzy zakupili instalacje z własnych środków, przyznawana jest ulga w wysokości 25 % kosztów inwestycji, która jest odliczana od podatku rolnego. Możliwość odliczenia ulgi może być stosowana nie dłużej niż 15 lat.

01.

 

KREDYT ?

 

To jest doskonałe rozwiązanie dla osób fizycznych. Nie masz wystarczających własnych środków, a chcesz mieć własną instalację PV już? Chcesz produkować WŁASNĄ ZIELONĄ ENERGIĘ od jutra? To jest możliwe. Wszystko załatwisz u NAS. To My będziemy się starać, abyś Ty jako nasz klient otrzymał kożystną ofertę kredytową. Możesz skredytować instalację w 100%, Lub w wybranym zakresie. 

01.

 

LEASING ?

 

Jakie są rozwiązania? W okresie ograniczonych możliwości pozyskania dotacji na instalacje fotowoltaiczne i ze względu na skomplikowane procedury formalne oraz wymagania do spełnienia chociażby w projektach unijnych, czy też w programie Czyste Powietrze trudno odnaleźć się w dostępnych opcjach.

 

 

Cena energii wciąż rośnie... Ty decydujesz!

BRAK LUB NADMIAR GOTÓWKI?

ZAŁÓŻ FOTOWOLTAIKĘ!

Wyślij formularz dzisiaj, aby już jutro płacić mniej za energię!

Każdego miesiąca zaoszczędzisz, jeśli zainstalujesz własne moduły!