Cena energii wciąż rośnie... Ty decydujesz!


Finanse

01.

 

ULGI W PODATKU ROLNYM

 

Polskie prawo daje rolnikom możliwość skorzystania z ulgi w podatku rolnym. W ustawie o podatku rolnym można przeczytać, że podatnikom, którzy zakupili instalacje z własnych środków, przyznawana jest ulga w wysokości 25 % kosztów inwestycji, która jest odliczana od podatku rolnego. Możliwość odliczenia ulgi może być stosowana nie dłużej niż 15 lat.

01.


KREDYTY - PORÓWNANIE


Propozycje przedstawione przez banki PKO BP oraz BOŚ Bank dedykowane są dla właścicieli domów jednorodzinnych, podobnie jak rządowy program Czyste Powietrze. Oferta banku BGŻ BNP Paribas skierowana jest do podmiotów prowadzących lub podejmujących działalność gospodarczą w zakresie wytwarzania energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.

01.


FOTOWOLTAIKA NA RATY?


Jakie są rozwiązania? W okresie ograniczonych możliwości pozyskania dotacji na instalacje fotowoltaiczne i ze względu na skomplikowane procedury formalne oraz wymagania do spełnienia chociażby w projektach unijnych, czy też w programie Czyste Powietrze trudno odnaleźć się w dostępnych opcjach.


​​​​​​​

01.

 

ABONAMENT NA FOTOWOLTAIKĘ?

 

Wiele osób zamarzyło o własnej elektrowni słonecznej na dachu. Wyzwaniem jest nie tylko sam montaż, ale i sposób finansowania upragnionej instalacji - gotówka, kredyt, a może abonament?

Od pewnego czasu na polskim rynku możemy spotkać oferty “fotowoltaiki w abonamencie”

Cena energii wciąż rośnie... Ty decydujesz!

BRAK LUB NADMIAR GOTÓWKI?

ZAŁÓŻ FOTOWOLTAIKĘ!

Wyślij formularz dzisiaj, aby już jutro płacić mniej za energię!

Każdego miesiąca zaoszczędzisz, jeśli zainstalujesz własne moduły!