Poostawiłem sobie za cel wykorzystanie najnowszych technologii przy projektowaniu i tworzeniu usług dla Klientów.

Wdrożenie zaawansowanego oprogramowania i techniki obrazowania pozwoliły firmie REXUS na skok technologiczny, dzięki któremu projekty i instalacje są na najwyższym możliwym poziomie.

CO NAS WYRÓŻNIA ?

Opracujemy rozwiązania, które pomogą Ci uzyskać niezależność energetyczną. Działamy kreatywnie, za każdym razem tworząc rozwiązania dopasowane do Klienta. 

Tworzymy niezawodne instalacje, które posłużą bez awarii nawet kilkadziesiąt lat. Inwestujesz raz, a korzyści odczuwasz przez wiele lat.

 

Nie mamy handlowców, bez potrzebnej wiedzy technicznej. Każda osoba u nas z którą rozmawiasz, jest osobą doświadczoną z paroletnim stażem. 

 

Opracujemy rozwiązania, które pomogą Ci uzyskać niezależność energetyczną.

Jesteśmy dynamicznym zespołem z pasją i kochamy naszą pracę. Nasze zaangażowanie na pewno dostrzeżesz na każdym etapie realizacji Twojej instalacji.

 

Zamiast drogiej reklamy, dbamy o polecenia klientów

Jeśli narzekasz na zbyt wysokie rachunki za prąd, czas to zmienić! Możesz wiele oszczędzić nawet, jeśli zdecydujesz się na najmniejszą instalację fotowoltaiczną.

Pobierana w pierwszej kolejności energia wyprodukowana z zasobów naturalnych pozwala zredukować koszty płatnej energii elektrycznej nawet o 90%, co potwierdzają rachunki naszych Klientów.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Janusz

 

Założyciel REXUS.
Odpowiad za działy: sprzedaży, servisu, wdrażania nowych technologii oraz rozwój firmy. Zajmuje się również projektowaniem instalacji PV.

Absolwent Politechniki Poznańskiej

Upr. instalatorskie UDT: OZE-E/09/000018/19
Upr. SEP: D/405/3504/18
Upr. UDT: F-GAZ O/14/00327/21
Świadectwo Kwalifikacji Personelu Lotnicznego Urządu Lotnictwa Cywilnego: PL.52025.UAVO

Adam

 

Od lat studenckich w latach 70. dobrze propaguje energię odnawialną i dokłada wszelkich starań, aby promować wykorzystanie zielonej energii…

Maria

 

Maria jest osobą odpowiedzialną za fiskalne, podatkowe i księgowe aspekty naszej pracy, a także za rynki kapitałowe…

99%

Zadowolonych klientów

100%

Kompetencji

100%

Zaangażowania pracowników