• HOME
  • / JAK TO DZIAŁA 2

Jak To Działa?


Z czego składa się instalacja fotowoltaiczna

Na instalacja fotowoltaiczną składa się cały zestaw urządzeń – najważniejszymi elementami są panele fotowoltaiczne montowane na dachach lub gruncie i inwerter, który przekształca prąd stały, w prąd zmienny dostępny w gniazdkach. By instalacja była bezpieczna konieczne są zabezpieczenia przeciwnapięciowe, które chronią ją przed wyładowaniami elektrycznymi i przepięciami. Nie mniej ważnym elementem zestawu fotowoltaicznego jest system montażowy, do którego zostaną zamocowane panele.

Bilansowanie – jak to działa?
Instalacja fotowoltaiczna – rodzaje
Czy instalacja fotowoltaiczna wymaga zmiany istniejącej instalacji elektrycznej?
Czy są jakieś przeciwskazania do montażu instalacji fotowoltaicznej?
Instalacja fotowoltaiczna – zasada działania
Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna?
Jakie urządzenia może zasilać instalacja fotowoltaiczna?
Jak dbać o instalację fotowoltaiczną?
Jaka jest żywotność instalacji fotowoltaicznej?
Czy na montaż fotowoltaiki potrzebuję pozwolenia?
Instalacja fotowoltaiczna – jaka moc na mój dom?

Zapytaj o Ofertę

Z przyjemnością wyjaśnimy Ci wszystko o tym, jak działa energia słoneczna i jakie korzyści przyniesie to rachunkom za zużycie energii w domu lub biurze!

 

Studium przypadku

Zrozumienie, w jaki sposób panele słoneczne mogą pomóc Ci zaoszczędzić na miesięcznych rachunkach za zużycie energii, staje się znacznie łatwiejsze, jeśli porównamy to z kilkoma rzeczywistymi przypadkami.

PIŁA

 

Ponieważ ten producent samochodów jest zagorzałym zwolennikiem energii odnawialnej i zwolennikiem redukcji emisji CO2, nie było dla nas zaskoczeniem, gdy zadzwonili po nasze panele słoneczne!

STARA ŁUBIANKA

 

Ten przypadek pokazuje, że zbliżając się do instalacji paneli słonecznych dla małych gospodarstw domowych, zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, niezależnie od tego, czy chodzi o rozmiar panelu, ilość wymaganej energii, czy o cenę końcową…

Oszczędzaj Na Rachunkach Za Energię!!

Zarejestruj się już dziś, aby jutro płacić mniej za energię! Każdego miesiąca wprowadzamy liczne oferty specjalne i rabaty na nasze panele słoneczne

To pole jest wymagane Nieprawidłowy email
Pomyślnie zapisałeś się do newslettera
Nie masz subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie
Subskrybujesz już ten biuletyn