FALOWNIKI GOODWE

FALOWNIKI GOODWE

GoodWe jest wiodącym światowym producentem falowników fotowoltaicznych i rozwiązań w zakresie magazynowania energii, notowanym jako spółka akcyjna Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju (kod giełdowy: 688390).

Przy łącznej ilości ponad dwóch milionów dostarczonych falowników i zainstalowanych 23 GW w ponad 100 krajach, falowniki fotowoltaiczne GoodWe o mocy od 0,7 kW do 250 kW są stosowane w systemach budynków mieszkalnych i komercyjnych, przemysłowych i wielkoskalowych. GoodWe zatrudnia ponad 3000 pracowników w 20 krajach i według raportu przygotowanego przez grupę Wood Mackenzie jest światowym liderem wśród producentów falowników hybrydowych w 2020 roku. Firma GoodWe została również sklasyfikowana przez IHS Markit jako jeden z 10 najlepszych producentów falowników i zdobyła pięć nagród z rzędu od TÜV Rheinland "All Quality Matters".

Innowacje technologiczne są kluczową kompetencją firmy GoodWe. Dzięki wewnętrznemu zespołowi badawczo-rozwojowemu w dwóch centrach R&D, składającemu się z około 400 pracowników, GoodWe może zaoferować kompleksowe portfolio produktów i rozwiązań dla domowych, komercyjnych i wielkoskalowych zastosowań systemów fotowoltaicznych, zapewniając, że jakość zawsze idzie w parze z wydajnością. 

Firma GoodWe stworzyła zintegrowany system obsługi przedsprzedażnej, sprzedażowej i posprzedażnej oraz otworzyła centra serwisowe na całym świecie, dążąc do zapewnienia globalnego wsparcia dla wszystkich klientów, w tym doradztwa projektowego, szkoleń technicznych, wsparcia na miejscu i obsługi posprzedażnej.

KOD INSTALATORA GOODWE: G10005522